صفحه اصلی اخبار گفتگو ها ترانه علیدوستی: امسال اتفاقهای خوبی در سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر افتاد
template ."/tools.php");?>
ترانه علیدوستی: امسال اتفاقهای خوبی در سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر افتاد چاپ نامه الکترونیک

«ترانه علیدوستی» بازیگر فیلم سینمایی "پذیرایی ساده" در گفت‌وگویی اظهار داشت: امسال اتفاقهای خوبی در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر افتاد که می‌توان به نظم، خوش قولی‌های مسئولین جشنواره و تغییرات مدیریتی و نحوه اجرای جشنواره برای نمونه در مراسم افتتاحیه و اختتامیه، اشاره کرد. همه اینها مشخص است که یک رویکرد بهتر و منظم تری اتخاذ شده که خُب، خیلی عالی است.


«ترانه علیدوستی» بازیگر فیلم سینمایی  "پذیرایی ساده" و کاندید بهترین بازیگری زن مسابقه سینمای ایران سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در گفت‌وگو با روابط عمومی این جشنواره گفت: من فکر می کنم امسال اتفاقهای خوبی در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر افتاد که می‌توان به نظم، خوش قولی‌های مسئولین جشنواره و تغییرات مدیریتی و نحوه اجرای جشنواره برای نمونه در مراسم افتتاحیه و اختتامیه، اشاره کرد. همه اینها مشخص است که یک رویکرد بهتر و منظمتری اتخاذ شده که خُب، خیلی عالی است.
وی در مورد نمایش فیلم سینمایی  "پذیرایی ساده" در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر گفت: مردم فیلم را در سالنهای مختلف دیدند، تعدادی از آنها فیلم را دوست داشتند و تعدادی هم حتماً فیلم را دوست نداشتند، اما فکر می‌کنم واکنش واقعی مردم را در اکران می‌توان سنجید، چون مخاطبان جشنواره، یک مقدار شکل دیگری دارند و شاید خیلی مبنای خوبی برای قضاوت یک فیلم به طور کل نباشند.

 

پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۰:۱۸