صفحه اصلی اخبار گفتگو ها عباس بلوندی: نظم بسیار خوبی بر سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر حاکم بود
template ."/tools.php");?>
عباس بلوندی: نظم بسیار خوبی بر سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر حاکم بود چاپ نامه الکترونیک

«عباس بلوندی» برنده سیمرغ بلورین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در گفت‌وگویی اظهار داشت: نظم بسیار خوبی بر جشنواره امسال حاکم بود که نشان می‌دهد یک مدیر جوان، باانرژی و پرشور، توانسته است نظم خوبی را حاکم کند. همچنین در ایام برگزاری جشنواره هم، شرایط خوبی را برای اهالی سینما، مردم و دست‌اندرکاران مهیا کرده بودند.
«عباس بلوندی» برنده سیمرغ بلورین طراحی صحنه و لباس سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در گفت‌وگو با روابط عمومی این جشنواره گفت: با توجه به انبکه در دوره‌های مختلف این جشنواره شرکت کرده‌ام به نظرم امسال، یک نظم بسیار خوبی بر جشنواره حاکم بود و نشان می‌دهد یک مدیر جوان، باانرژی و پرشور، توانسته است یک نظم خوبی را حاکم کند و از همین جا به ایشان خسته نباشید می‌گویم و تشکر می‌کنم. چونکه در ایام برگزاری جشنواره، شرایط خوبی را برای اهالی سینما، مردم و دست‌اندرکاران مهیا کرده بودند، بخصوص برای تمام آنهایی که واقعاً سینمارو هستند و به سینما علاقه دارند.
وی همچنین گفت: خوشبختانه برای طراحی صحنه و لباس فیلم سینمایی "ملکه" به کارگردانی محمد علی باشه آهنگر، سیمرغ بلورین طراحی صحنه و لباس سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر را گرفتم. با توجه به فیلم‌هایی که در جشنواره دیدم، فکر می‌کنم این فیلم در بخش‌های دیگر هم می‌توانست جایزه بگیرد که از آنها می‌توان به کارگردانی اشاره کرد، نظر شخصی‌ام این است که واقعاً آقای باشه آهنگر لیاقتش را داشت که برای این کار در بخش مسابقه سینمای ایران جایزه بگیرد.
«عباس بلوندی» در پایان این گفت‌وگو اظهار داشت: از تمام عوامل فیلم سینمایی "ملکه" تشکر و قدردانی می‌کنم، چون واقعاً اگر همدلی و همراهی تمام این عزیزان نبود این مهم اتفاق نمی‌افتاد و من نمی‌توانستم این جایزه را از آن خود کنم.

چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۱:۰۵