صفحه اصلی اخبار گفتگو ها داریوش مهرجویی کارگردان سرشناس سینمایی ایران: سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، خیلی خوب مدیریت شد
template ."/tools.php");?>
داریوش مهرجویی کارگردان سرشناس سینمایی ایران: سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، خیلی خوب مدیریت شد چاپ نامه الکترونیک

«داریوش مهرجویی» کارگردان باتجربه و سرشناس سینمایی ایران در گفت‌وگویی اظهار داشت: امسال جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از نظر نظم، تنظیم، انضباط و نمایش دادن تعداد زیاد فیلمها در زمان تعیین شده قبلی، به نظرم خیلی جالب بود و خیلی خوب مدیریت شد.


«داریوش مهرجویی» کارگردان فیلم سینمایی "نارنجی پوش" در گفت‌وگو با روابط عمومی جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در مورد برگزاری این جشنواره گفت: از وقتی که جشنواره بین‌المللی فیلم فجر آغاز به کار کرده است هر سال، یا دو سال یکبار با فیلم‌هایم همراه آن بوده‌ام و جوایزی را نیز از این جشنواره به دست آورده‌ام که می‌توان گفت؛ حدود 70 ـ 60 جایزه از جشنواره فیلم فجر گرفته‌ام.
وی همچنین گفت: امسال جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از نظر نظم، تنظیم، انضباط و نمایش دادن تعداد زیاد فیلمها در زمان تعیین شده قبلی، به نظرم خیلی جالب بود و خیلی خوب مدیریت شد.
مهرجویی در مورد بخش بین‌الملل سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر گفت: متأسفانه به دلیل درگیرهای کاری فرصت نکردم هیچ یک از فیلمهای این بخش از جشنواره را ببینم؛ همه‌اش درگیر فیلم خودم بودم، و از اینکه جایزه بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر و بخش مسابقه سینمای ایران این جشنواره را به من دادند خیلی خوشحال هستم.
وی در ادامه تأکید کرد: برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم فجر به ارتقای سطح کیفی و فرهنگی سینما، خیلی خوب کمک می‌کند و بچه‌هایی که تازه وارد کار سینما می‌شوند در کنار پیشکسوتان این عرصه می‌توانند خودی نشان دهند و به خوبی دیده شوند.
برنده اولین جایزه جهانی سینمای ایران در مورد حضور درخشان سینمای ایران در سطح جهان گفت: به هرحال این ادامه همان روندی است که ما در دلمان همیشه آرزویش را داشتیم که یک موقعی سینمای ایران، ترقی بکند و از حالت فیلمهای سطحی دربیاید و خیلی خوشحال هستم که در حال حاضر از این حالت درآمده است و این مسیر را طی کرد و تاکنون هم همینطور ادامه دارد، انشاءالله بازهم ادامه خواهد داشت و بهتر هم خواهد شد.
«داریوش مهرجویی» کارگردان فیلم سینمایی "نارنجی پوش" در پایان این گفت‌وگو تأکید کرد: پیشنهادم برای مسئولان جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در سالهای آینده این است که راهکاری برای حل ترافیک سطح تهران پیدا کنند تا مردم هر چه سرعتر به نمایش فیلمها برسند. همچنین سینماها را به همدیگر نزدیک کنند و تا حدودی تسهیلات رفت و آمد مردم را برای رسیدن به سالنهای سینما بیشتر کنند.

دوشنبه ۰۸ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۱۲:۳۴