صفحه اصلی اخبار اخبار عمومی انتخاب رسانه های سینمایی برتر سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر
template ."/tools.php");?>
انتخاب رسانه های سینمایی برتر سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر چاپ نامه الکترونیک

سی امین دوره جشنواره  فیلم فجر  در میان استقبال مخاطبان و فیلمسازان از ۱۲ الی ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۰ برگزار شد  در این میان نقش رسانه های جمعی اعم از روزنامه ها، خبرگزاری ها، مجلات ،هفته نامه ها، ماهنامه ها و برنامه های صدا و سیما در بازتاب این واقعه  فرهنگی و هنری بسیار مهم و پررنگ بود .
روابط عمومی سی امین  دوره جشنواره فیلم فجر با توجه به رویکردهای خبری و تحلیلی و مشارکت موثر رسانه ها در انعکاس گسترده تر جشنواره در نظر دارد با بررسی آثار رسیده از همکاران فعال  در دو بخش رسانه های مکتوب و اینترنتی و همچنین  برنامه های رادیویی و تلویزیونی تقدیر کند.
لذا خواهشمند است در صورت تمایل  آثار را به روابط عمومی جشنواره  فیلم فجر به نشانی:  بهار شمالی- کوچه مهندسی- پلاک ۹ طبقه دوم ارسال فرمایید.

الف: خبرگزاری ها و رسانه های مکتوب

تمامی آثاری که در قالب های گزارش، خبر، گفتگو، طنز، مقاله، سرمقاله، یادداشت و عکس که از تاریخ اول آبان تا پایان بهمن ماه درباره جشنواره فیلم فجر  در رسانه ها منتشر شده است می توانند در این فراخوان شرکت نمایند. بدیهی  است آثاری که توسط روابط عمومی جشنواره تهیه شده و در رسانه انعکاس یافته است از امتیاز کمتری برخوردار است.
خبرنگاران و نمایندگان رسانه ها می توانند به صورت مستقل آثار خود را به نام خود و یا به نام  رسانه ارسال کنند. آثاری که به نام خبرنگار ارسال  می شود باید با نام باشد و در صورتی که اثر نام نویسنده را نداشته باشد باید به تایید رسانه مربوطه برسد.  
ضمنا، آثار باید به شکل اسکن شده و روی لوح فشرده (cd) ارسال شود.  
مهلت ارسال آثار تا ۱۰اسفند است و بعد از این  تاریخ هیچ اثری پذیرفته نمی شود.
روابط عمومی جشنواره فیلم فجر بعد از دریافت آثار آن ها را بررسی و آثار برتر را معرفی خواهد کرد.
درهر بخش سه اثر را به عنوان اثر برتر انتخاب می کند. همچنین،  از میان رسانه ها  نیز سه خبرگزاری، سه پایگاه اطلاع رسانی، سه روزنامه، سه مجله، همچنین، سه خبرنگار و سه عکاس فعال انتخاب می شود.

ب: برنامه های رادیویی و تلویزیونی

تمامی تهیه کنندکان برنامه های رادیویی  و تلویزیونی و مدیران گروه های خبری می توانند با ارسال برنامه های خود در قالب لوح فشرده در جشنواره شرکت کنند. روابط عمومی جشنواره فیلم فجر بعد از بررسی آثار سه برنامه رادیویی و سه برنامه تلویزیونی و همچنین یک شبکه رادیویی و یک شبکه تلویزیونی برتر را معرفی می کند.

ج: رسانه خارجی

همچنین از میان رسانه های خارجی نیز رسانه های برتراز میان رادیوها و تلویزیون ها، خبرگزاری ها و روزنامه ها به عنوان  رسانه  های خارجی فعال در جشنواره انتخاب خواهند شد.
شماره تماس های ۰۹۱۲۳۳۷۵۲۴۸ ( آرش رمضانیان) و ۰۹۳۷۳۶۶۴۲۴۲ (علیرضا عبادتی- رادیو و تلویزیون) جهت کسب اطلاعات بیشتر معرفی می شوند.

دوشنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۰ ساعت ۰۹:۳۵