template ."/tools.php");?>
گزارش نشست«بي‌خود و بي‌جهت» در برج ميلاد

كاهاني: درايت خزاعي نبود، فيلم به بخش مسابقه نمي‌رسيد

عبدالرضا كاهاني كارگردان فيلم «بي‌خود و بي‌جهت» در نشست پرسش و پاسخ اين فيلم گفت: اگر درايت محمد خزاعي نبود، نمي‌توانستم در بخش مسابقه حضور داشته باشم.

 
گزارش کامل برگزاری دومین کنفرانس هالیوودیسم و سینما در تهران

واکاوی ماهیت صهیونیستی هالیوود در دومین کنفرانس هالیوودیسم و سینما
کنفرانس هالیوودیسم و سینما در روزهای ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه در جریان برگزاری سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در مرکز پژوهش‌های فرهنگی وزارت امور خارجه (سازمان مجامع ایرانیان) به دبیری غلامرضا منتظمی برگزار شد.

 
انباردار: فعالیت دفتر تجلی اراده ملی باید تا جشنواره سی و یکم ادامه یابد

هادي انباردار عضو شوراي مركزي و نماينده صنف مديران توليد كه يكي از داوران بخش تجلي اراده ملي در سي‌امين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر است، در گفت‌وگويي با ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، گفت: اگر ادامه فعاليت‌ها و نشست‌هاي هم‌انديشي دفتر تجلي اراده ملي را تا جشنواره سي و يكم داشته باشيم، مي‌توانيم اميدوار به حركتي اصولي در چند زمينه در سينما باشيم.

 
ترانه علیدوستی عنوان کرد:نتیجه‌بخش بودن همکاری مشترک پخش‌کنندگان ایرانی و خارجی

ترانه علیدوستی بازیگری را در سال ۸۰ و با بازی در «من ترانه ۱۵ سال دارم» ساخته رسول صدرعاملی آغاز کرد و برای همان فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن را از آن خودش کرد. پس از آن با بازی در فیلم‌هایی نظیر شهرزیبا، چهارشنبه سوری، درباره الی، کنعان و... مسیر و جنس بازیگری خود را پیدا کرد.

 
آمار انتخاب بهترین فیلم‌های مردمی تا ۲۰ بهمن اعلام شد

تا پایان روز هشتم جشنواره، فیلم‌های «برف روی کاج‌ها»، «بوسیدن روی ماه» و «نارنجی‌پوش» صدرنشینی خود را در بخش داخلی ادامه می‌دهند و فیلم‌های «روزهای زندگی» و «ملکه» در بخش بین‎المللی بیشترین امتیازها را از نظر مردم به دست آورده‌اند.

 
خسرو معصومي عنوان کرد:تاثير بازار فيلم فجر در معرفي فيلم‌هاي ايراني

خسرو معصومي فارغ التحصيل سينما و تلويزيون از دانشكده هنرهاي دراماتيك است و از سال 1355 فعاليت خود را در سينماي آزاد بندرعباس آغاز كرد و با كارگرداني فيلم‌هاي كوتاه و بلند فعاليت خود را ادامه داد.

 
در بازارفیلم پانزدهم چه گذشت ؟

امسال در پانزدهمین بازار فیلم جشنواره بین المللی فیلم فجرکه در13 بهمن ماه در برج میلاد تهران برگزار شده بود بالغ بر 124 غرفه ایرانی و خارجی در بازار فیلم حضور داشته و 160 ایرانی و 209 خارجی از جمله افراد شرکت کننده در این بازار فیلم بودند و نزدیک به 43 موسسه ایرانی و 81 موسسه یا شرکت خارجی نیز برای حضور در این بازار اعلام آمادگی کردند.

 
گزارش نشست «در انتظار معجزه» در برج میلاد

صدرعاملی: «در انتظار معجزه» می‌تواند یک آزمون و خطا باشد
رسول صدرعاملی گفت: «در انتظار معجزه» كاري بود كه تجربه نشده بود و اين مي تواند آزمون و خطا باشد.

 
گزارش نشست «بیداری» در برج میلاد

توهین تهیه کننده/ ترک جلسه توسط منتقد

با توهین تهیه کننده فیلم «بیداری» به منتقد جلسه، مازیار فکری ارشاد جلسه را ترک کرد و اهالی رسانه معترض خواستند حاجی میری پاسخگوی علت توهین باشد.

 
حواشی روزهای ششم و هفتم جشنواره

جشنواره‌ای هنری؛  کسی تغییر نمی‌کند! از قهر و آشتی مدیران تا کشف بزرگان سینمایی
روز هفتم هم گذشت و ما در آستانه هشتمین روز جشنواره فیلم فجر در حال نگاشتن رخدادهایی هستیم که زیرپوست جشنواره در سالن سینمای رسانه اتفاق افتاده است.

 
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 8 از 48

پخش زنده اینترنتی سی امین جشنواره فیلم فجر

پخش زنده جشنواره سی ام

پوسترهای جشنواره ی سی ام

0