template ."/tools.php");?>
فتحی، باشه آهنگر و کاهانی/"فیلمساز بااخلاق نقدپذیر" فیلم فجر فردا تجلیل می شود

جایزه ویژه اهالی رسانه به "فیلمساز بااخلاق نقدپذیر" فردا در مراسم تجلی اراده ملی فیلم فجر توسط داوران این بخش اهدا می شود.

 
محمد خزاعي دبیر سی‌امین جشنواره فیلم فجر در شیراز:متولیان فرهنگی برای جشنواره فیلم فجردر فارس ردیف بودجه اي را در شوراي فرهنگ عمومي تصویب کنند

دبير سي امين جشنواره بين المللي فيلم فجر گفت: استقبال مخاطبان شيرازي ازجشنواره فيلم فجر نشان مي دهد پايتخت فرهنگ و ادبيات ايران لايق میزبانی جشنواره بین‌المللی فیلم کشورهای اسلامی است .

 
اردكاني معاون عمراني استانداري فارس در اختتامیه جشنواره فیلم فجر در شیراز:سينما عرصه اقتدار و اعتبار است

يازدهمين جشنواره فيلم فجر در استان فارس شامگاه بيست و پنجم بهمن ماه با انتخاب فيلم هاي بوسيدن روي ماه و ملكه به عنوان بهترين فيلم هاي اين جشنواره در شيراز به كار خود پايان داد.

 
گفتگو با جهانگیر الماسی دربارهء بخش تجلی اراده‌ی ملی

جهانگیر الماسی بازیگر پیش کسوت وصاحب نظر سینمای ایران در گفتگویی دربارهء بخش تجلی اراده‌ی ملی گفت:" بسیاری از مدیران سازمانها و ادارات به دلیل اشتغال کاری زیاد مخاطب سینما نیستند و از میزان تاّثیرگذاری آن در فرهنگ سازی و توانائی اش برای ایجاد انگیزه در جامعه بی اطلاع هستند و به نظر می رسد بخشی از وظایف دفتر تجلی اراده ی ملی به موضوع روشنگری، توجیه و همفکری با مسئولین تعلق می گیرد."

 
گفتگو با سميرا بتول ريسوي خبرنگار فعال آمريكايي

مختارنامه بسيار جالب و تحسين برانگيز است
سميرا بتول ريسوي خبرنگار فعال آمريكايي در حوزه وال استريت در تظاهرات جنبش اشغال نيز مشاركت داشته است. وي معتقد است كه به علت فرهنگ منفي و اشتباهي كه در تا سر جهان اشاعه پيدا كرده به طور مثال از طريق هاليوود و كشورهاي غربي، برگزاري همايش هايي نظير بيداري اسلامي مي تواند مفيد و مثمر ثمر واقع شده و به مسلمانان كمك كند كه هويت اسلامي خويش را بازيابند.

 
گفتگو با ماري بروچت نماينده ونسان رنوا ضد صهيونيست

من به عنوان نماينده ونسان رنوا ضد صهيونيست در كنفرانس هاليووديسم حاضر شده ام
ماري بروچت نماينده ونسان رنوا اصلاح طلب فرانسوي است. رنوا به خاطر تحقيق در مورد مسئله هالوكاست به زندان مي افتد و پس از آزادي به علت رأي صادر شده دادگاه مجوز خروج از خاك فرانسه را ندارد. بنابراين نماينده خويش ماري بروچت را براي حضور دركنفرانس هاليووديسم معرفي مي کند.

 
حجت الاسلام دانشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان خبر داد: استقبال پرشور زاهداني ها ازفيلم هاي چك و ضد گلوله

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: آیین اختتامیه سی امین جشنواره فیلم فجر در تالار فردوسی دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار می شود.

 
«روزهای زندگی» برگزیده جشنواره فیلم فجر دراصفهان شد

سومین جشنواره فیلم فجر در استان ها با انتخاب فیلم روزهای زندگی از سوی مخاطبان اصفهانی به کار خود پایان داد.
در این مراسم هیت داوران متشکل از کارشناسان سینما در استان اصفهان به داوری بیست فیلم اکران شده پرداختند و به برگزیدگان جوایزی اهدا کردند.

 
مانوئل گاليانا روس نويسنده كتابهاي ضد صهيونيستي، منتقد:ايران تلاش كند تا كنفرانس هاي بین در المللی هالیوودیسیم و سینما را خارج از كشور برگزار کند

مانوئل گالينا روس نويسنده كتابهاي ضد صهيونيستي، منتقد و طرفدار جمهوري اسلامي ايران است. مانوئل عنوان کرد كه سال گذشته نيز براي كنفرانسي در زمينه تروريسم به ايران سفر كرده و چندين كتاب خويش را كه بر عليه صهيونيست نوشته به سفارت ايران جهت چاپ و انتشار ارائه كرده است.

 
كالين كاول استاد دانشگاه مطالعات بحرين در آمريكا:همايش بيداري اسلامي جشنواره فیلم فجر كارگردانان سینما و دانشگاهيان بسياري را دور هم جمع کرده است

كالين كاول استاد مطالعات بحرين در آمريكا مهمان همايش بيداري اسلامي بود.  كاول بر اين باور است كه همايش بيداري اسلامي توليدكنندگان ، كارگردانان و افراد دانشگاهي بسياري را دور هم جمع کرده تا مطالعات و آثار خويش را بر روي   شورش هاي دموكراتيك و انقلاب هاي اعراب در بحران كنوني در جوامع عربي  كه با موج نا آرامي همراه بوده متمركز کنند.

 
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 4 از 48

پخش زنده اینترنتی سی امین جشنواره فیلم فجر

پخش زنده جشنواره سی ام

پوسترهای جشنواره ی سی ام

0