template ."/tools.php");?>
قدردانی نماینده معاونت تبلیغ حوزه های علمیه کشور از خزاعی دبیر سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر

نماینده و سرپرست هیات اعزامی معاونت تبلیغ حوزه های علمیه کشور طی نامه ای از محمد خزاعی دبیر سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجرتقدیر و تشکر کرد و محورهایی چون:  گرایش به مفاهیم دینی، ثبت فرهنگ دفاع مقدس و نگرش اثباتی به مفاهیم ارزشی جامعه  از نقاط قوت سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر خواندند.

 
دکتر حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختتامیه جشنواره استانی فیلم فجر در قزوین:فیلم های حاضر در بخش مسابقه جشنواره فجر برگرفته از ارزش های انقلاب بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  استانی فیلم فجر روز گذشته در مراسم اختتامیه جشنواردر قزوین گفت: فیلم های حاضر در بخش مسابقه جشنواره بین المللی فیلم فجر امسال برگرفته از ارزش های انقلاب و دفاع مقدس بودند و این روند در سینما ادامه خواهد یافت.

 
استقبال تماشاگران زاهدانی فیلم ضدگلوله

براساس  نظرسنجی مردمی   فیلم سینمایی ضد گلوله با ۸۰ درصد ، نارنجی پوش ۷۵ درصد ، یکی می خواد باهات حرف بزنه ۵۳ درصد ،چک  ۴۸ درصد و یک عاشقانه ساده ۳۵ درصد به ترتیب مورد توجه مخاطبان استان سیستان و بلوچستان قرار گرفت .

 
شفیعی ها مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین:از برکات جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در استان قزوین، حضور پر شور خانواده‌ها و آشتی مردم با سینما بود

سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و سینما دوستان در استان قزوین به کار خود پایان داد.

 
احمد عجم استاندار قزوین در مراسم اختتامیه جشنواره استانی فیلم فجر:تقسیم جشنواره‌های ملی در استان‌ها امر موفقی بوده است

استاندار قزوین با اشاره به ظرفیت‌ها و فرهنگ غنی قزوین گفت: قزوین می‌تواند در عرصه‌های مختلف باری از دوش کشور کم کند.
احمد عجم در مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در قزوین گفت: استان قزوین با سابقه طولانی در حوزه فرهنگ می تواند با ظرفیت‌هایی که دارد باری از روی دوش کشور بر دارد که نمونه آن هم ادبیات، خوشنویسی، صنایع دستی، قلم و نگارش و فرهنگ مکتوب قزوین است که از ظرفیت‌های قابل قبولی نیز بهره می‌برد.

 
بخش تجلي اراده ملي صاحب دبيرخانه دائمي شد

در مراسم بخش تجلي اراده ملي جشنواره سي‌ام فيلم فجر، خبر تشكيل دبيرخانه دائمي اين بخش اعلام شد.

 
گزارش سخنان وزیر ارشاد، مدیر بخش تجلی اراده ملی، شان استون و هنگامه قاضیانی در مراسم تجلی اراده ملی

مراسم اختتامیه بخش تجلی اراده ملی سی‌امین جشنواره فیلم فجر عصر پنج‌شنبه ۲۷ بهمن با حضور سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جواد شمقدری معاون امورسینمایی وزیر و رئیس سازمان سینمایی، محمد خزاعی دبیر سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر و جمعی از مدیران، سینماگران و اهالی رسانه در سینما آزادی تهران برگزار شد.

 
اهداي جايزه به مديران سينماهاي برگزيده و دست‌اندركاران استوديوها در بخش تجلي اراده ملي

در مراسم پاياني بخش تجلي اراده ملي از مديران سينماهاي برگزيده جشنواره سي‌ام و همچنين دست اندركاران استوديوها با اهداي جوايزي تقدير شد.

 
برگزيدگان بخش تجلي اراده ملي جشنواره سي‌ام معرفي شدند

برگزيدگان سازمان‌ها ونهادها در مراسم پاياني بخش تجلي اراده ملي سي‌امين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر معرفي شدند.

 
گفتگویی جدید با شان كريستوفر استون فرزند تازه مسلمان‌شدهء اوليور استون

پدر من همیشه منتقد فرهنگ هالیوود بوده است
شان كريستوفر استون که برای شرکت در سی‌امین جشنواره بین‌‌المللی فیلم فجر و حضور در دومین کنفرانس هالیوودیسم و سینما به ایران سفر کرده بود امروز مسلمان شد و نام "علی" را برای خود برگزید.  

 
مطالب بیشتر...
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 3 از 48

پخش زنده اینترنتی سی امین جشنواره فیلم فجر

پخش زنده جشنواره سی ام

پوسترهای جشنواره ی سی ام

0