template ."/tools.php");?>
محمد علی باشه آهنگر کارگردان فیلم سینمایی "ملکه": جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، در طول این ۳۰ سال نمونه بود

«محمد علی باشه‌آهنگر» کارگردان فیلم سینمایی "ملکه" در گفت‌وگویی اظهار داشت: مسئولان سی‌امین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، جشنواره بسیار سنگینی را برگزار کردند، امیدوارم این جشنواره با همین مدیریت و با این برنامه‌ریزی دقیق بتواند در رده‌های جهانی هم خودش را نشان دهد. تفاوت عمده این جشنواره با بقیه جشنواره‌ها، نظم خاص آن بود. به نظرم در طول این ۳۰ سال نمونه بود.

 
هنگامه قاضیانی: امسال جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، نظم خیلی خاصی داشت

«هنگامه قاضیانی» برنده سیمرغ بلورین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر در گفت‌وگویی اظهار داشت: میهمانان خارجی که در جشنواره امسال فیلم فجر حضور داشتند و برای دیدن فیلمها به ایران آمده بودند از شرایط موجود خیلی راضی بودند. به خاطر اینکه امسال، جشنواره یک نظم خیلی خاصی داشت.

 
سعید راد: مسئولان جشنواره بین‌المللی فیلم فجر کار باشکوهی انجام دادند

«سعید راد» بازیگر سرشناس سینمایی ایران در گفت‌وگویی اظهار داشت: امسال امکانات خوبی در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر وجود داشت و مسئولان جشنواره، کار باشکوهی انجام دادند؛ به نظرم از نظر برگزاری یک جشنواره بین‌المللی، امسال ما در جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، هیچ چیزی کم نداشتیم، به نظرم این جشنواره، یک جشنواره کامل است و هیچ چیزی کم ندارد.

 
گفتگو با آرنولد لئون كوهن خاخام يهود، ضد صهيونيسم

سعی دارند يهوديت و صهيونيست را مشابه جلوه دهند
آرنولد لئون كوهن خاخام يهود ، از فعالان و سخنگويان شاخه نتوري كارتا ، گروهي از علماي يهودي ضد صهيونيست است. كوهن اظهار داشت كه علت حضورش در كنفرانس هاليووديسم انتقاد از هاليوود در مشابه جلوه دادن يهوديت و صهيونيست است.

 
پیام تبریک خزاعی دبیر جشنواره فیلم فجر به اصغر فرهادی و خانواده بزرگ سینمای ایران

محمد خزاعی دبیر سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر با انتشار پیامی به اصغر فرهادی و خانواده سینمای ایران تبریک گفت.

 
داریوش مهرجویی کارگردان سرشناس سینمایی ایران: سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، خیلی خوب مدیریت شد

«داریوش مهرجویی» کارگردان باتجربه و سرشناس سینمایی ایران در گفت‌وگویی اظهار داشت: امسال جشنواره بین‌المللی فیلم فجر از نظر نظم، تنظیم، انضباط و نمایش دادن تعداد زیاد فیلمها در زمان تعیین شده قبلی، به نظرم خیلی جالب بود و خیلی خوب مدیریت شد.

 
جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی ایران: جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، به شکل خیلی خوبی برگزار شد

جشنواره سی‌ام، نقطه عطف درخشانی در همه دوره‌های جشنواره فیلم فجر ایران است
«جواد شمقدری» رئیس سازمان سینمایی ایران در گفت‌وگویی اظهار داشت: سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، در حد استانداردهای بین‌المللی بود و نظم جشنواره و کیفیت مراسمها در سطح قابل قبولی بود و خیلی خوب برگزار شد. در کل می‌توانم بگویم، جشنواره سی‌ام یک نقطه عطف درخشانی در همه دوره‌های جشنواره فیلم فجر ایران است.

 
انتخاب رسانه های سینمایی برتر سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر

سی امین دوره جشنواره  فیلم فجر  در میان استقبال مخاطبان و فیلمسازان از ۱۲ الی ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۰ برگزار شد  در این میان نقش رسانه های جمعی اعم از روزنامه ها، خبرگزاری ها، مجلات ،هفته نامه ها، ماهنامه ها و برنامه های صدا و سیما در بازتاب این واقعه  فرهنگی و هنری بسیار مهم و پررنگ بود .

 
قدردانی دبیر جشنواره فیلم فجر از جامعه سینمایی، رسانه ها و متولیان فرهنگی کشور

محمد خزاعی دبیر سی امین جشنواره بین المللی فیلم با پایان موفقیت آمیز و رضایت بخش این رویداد بین المللی از جامعه سینمایی، رسانه ها و مسئوولان و متولیان فرهنگی و سینمایی کشور قدردانی کرد.

 
دکتر سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:جشنواره بین‌المللی فیلم فجر؛ خوب، منظم و جالب برگزار شد

دکتر سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در گفت‌وگویی اظهار داشت: در مجموع از برگزاری سی‌امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر راضی هستیم، البته خُب به طور طبیعی ضعف هایی در بعضی از فیلم ها وجود داشت اما جشنواره فیلم فجر امسال، خوب، منظم و جالب برگزار شد.

 
مطالب بیشتر...
<< ابتدا < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 48

پخش زنده اینترنتی سی امین جشنواره فیلم فجر

پخش زنده جشنواره سی ام

پوسترهای جشنواره ی سی ام

0